Naoki Hanzawa i Mai Hanasaki powrócą we wrześniu

Ulubieni bohaterowie dwóch serii „bankowych” Juna Ikeido powrócą w kolejnych tomach już na początku września. Czwartą część serii o Naokim Hanzawie i drugi tom przygód Mai Hanasaki będzie można kupić już 5-tego września.

W serii o Naokim Hanzawie, uczciwym bankowcu wplątanym w nieczyste zagrywki swoich przełożonych, ukazały się dotychczas trzy powieści: „Oretachi Baburu Nyuukougumi” (オレたちバブル入行組) w 2004 roku, „Oretachi Hana no Baburugumi” (オレたち花のバブル組) w 2008 roku i „Rosujene no Gyakushuu” (ロスジェネの逆襲) w 2012 roku. Czwarty tom nosi tytuł „Gin’yoku no Ikarosu” (銀翼のイカロス).

Pierwszy tom w serii o przygodach Mai, urzędniczki niższego szczebla, której charakter w nomenklaturze gier RPG nazwalibyśmy „praworządna-dobra”, zatytułowany „Fushouji” (不祥事) został wydany w 2004 roku. Kolejna część nosić będzie tytuł „Hanasaki Mai ga Damatte inai” (花咲舞が黙っていない).

Obie postaci są dobrze znane również z serialowych ekranizacji. Drama „Hanzawa Naoki” z Masato Sakaiem w roli tytułowej biła rekordy oglądalności w 2013 roku. Rok później postać Mai Hanasaki na ekranie „ożywiła” Anne.

Wydawnictwa Bunshun i Chuo Koron przygotowały specjalną akcję promocyjną dla czytelników, którzy zakupią obie pozycje w pakiecie, w której wygrać można atrakcyjne nagrody pomyślane specjalnie dla „pracujących czytelników” (wizytowniki, wieczne pióra z zestawem atramentów, a także kupony na ucztę z najwyższej klasy wołowiny, jakiej nie odmówiłby sobie żaden bankowiec po skutecznie nawiązanym dealu).

books.bunshun.jpbooks.bunshun.jp/sp/hanzawachuko.co.jp )

Reklamy

Jeden komentarz na temat “Naoki Hanzawa i Mai Hanasaki powrócą we wrześniu”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s